• ساعت : ۱۷:۲۸:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 22
مدیر امور آزمایشگاه های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكی جندی شاپور اهواز، در پیامی به مناسبت ۳۰ فروردین ماه زاد روز حكیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی تبریك گفت:
مدیر امور آزمایشگاه های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، در پیامی به مناسبت ۳۰ فروردین ماه زاد روز حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی تبریک گفت:

به نام خداوند بی همتا
فرا رسیدن سی ام فروردین روز ملی آزمایشگاه را به همه اساتید و پیشکسوتان گرانقدر، متخصصین آزمایشگاه، متخصصین پاتولوژی و کارشناسان و دانشجویان عزیز این رشته صمیمانه تبریک و شادباش می گویم و مراتب سپاس بی پایان خود را از فرد فرد جامعه بزرگ آزمایشگاهی استان، به پاس تلاش های خستگی ناپذیرشان در راه خدمت به بیماران ابراز می نمایم. 
بدون تردید روز آزمایشگاه، روز ادای احترام به جامعه فرهیخته ای است که با وجود همه ی سختی ها و ناملایمات به وظیفه خطیر و نقش بی بدیل خود در نظام سلامت کشور و خدمت به آحاد بیماران و دردمندان جامعه لحظه ای فرو گذار نکرده است. 
امروز نقش سازنده و تاریخ ساز جامعه آزمایشگاهی در کنار همه تلاشگران عرصه بهداشت و درمان کشور در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، یادگاری ارزشمند و پرافتخار برای نسل های آینده این سرزمین خواهد بود. 
بر خود لازم میدانم به طور ویژه از همکاران گرامی خود در کلیه مراکز بیمارستانی استان و آزمایشگاه های تشخیص مولکولی کرونا ویروس دانشگاه، که در این روزهای سخت و طاقت فرسا، فداکارانه در حال خدمت رسانی به بیماران هستند، تشکر و سپاسگزاری نمایم. 
در پایان ضمن ادای احترام به همه همکاران عزیزم در حوزه بهداشت و درمان، انتظار می رود اهتمام ویژه ای در جهت رسیدگی به خواسته ها و مطالبات به حق جامعه آزمایشگاهی صورت پذیرد. 

بهروزی، موفقیت و سربلندی همه همکارانم را از خداوند بزرگ خواستارم. 


                   ایرج اسماعیلی 
            مدیر امور آزمایشگاه ها 
         

 روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    تمامی حقوق این سایت متعلق به معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشد .طراحی و‌ توسعه مدیریت آمار و فناوری دانشگاه

    6.0.3.0
    V6.0.3.0